Referencje

Ja wybrałam tę firmę z oferty w internecie czyli na „chybił-trafił” i to był strzał w dziesiątkę. Wykończenie mojego mieszkania zostało wykonane perfekcyjnie z dbałością o każdy szczegół i bardzo sprawnie.

Jestem bardzo zadowolona ponieważ zakres robót był dość duży i różnorodny, a mieszkanie trochę niestandardowe.

Elżbieta Powol, Lublin

Ogólnie jestem zadowolony, ładne i staranne wykonywanie prac. Szybko! Nie było żadnych postojów i przerw oraz innych dziwnych tłumaczeń. Jednak są niezwykle skrupulatni co do wyceny prac, ciężko się negocjuje upusty, marudzą jeśli trzeba kuć w zbrojonym betonie i szkoda, że czasami pytają się klienta „a po co tak?”.

To prawda, że miałem dość oryginalną wizję instalacji elektrycznej na suficie 😉 – cóż. Lecz klient nasz Pan, prawda ? … i trzeba mówić „Tak mój książę”.

Gorąco polecam Ich usługi!

Adam Waleszczak , Lublin

Patimax zajmował się kompleksowym wykończeniem naszego mieszkania: wymiana instalacji hydraulicznej, rozbudowa instalacji elektrycznej, instalacja sanitarna, glazura, terakota, drewniana podłoga, malowanie, okablowanie, oświetlenie, przebudowa ścian.

Przed przystąpieniem do zasadniczych prac Patimax wykrył szereg wad konstrukcyjnych mieszkania, co stało się podstawa do pozytywnie rozpatrzonej reklamacji przez wykonawcę mieszkania.

Wszystkie prace zostały wykonane perfekcyjnie z zadziwiającą dbałością o najmniejszy nawet szczegół.
(kunszt pracowników Patimax zasługuje na najwyższe uznanie!)

A.M. Tarkiewicz , Lublin